День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 14.12.2018 11:22

14 грудня в Україні відзначається «День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС».
За роки, що минули, ми всі пройшли складний шлях усвідомлення і переосмислення того величезного комплексу проблем, який приніс нам атом що вийшов з-під контролю людини. Багато змін у суспільстві пройшло з того часу  Незмінним залишається лише одне – найглибша повага до людей, які закрили собою світ від ядерного ного лиха, що вирвалося зі зруйнованого четвертого реактора. Їхній подвиг неможливо забути, як не можливо забути їхній героїзм, патріотизм і професійну майстерність.

У великій скорботі схиляємо голови перед тими хто не дожив до сьогоднішнього дня . Велика шана і повага тим хто і сьогодні в строю.Фото без опису