A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слобідсько-Кульчієвецька громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

Діти- наша гордість, наше майбутнє!

Дата: 03.01.2019 11:31
Кількість переглядів: 38

          Школа – це дерево, на гілках якого ростуть плоди науки – учні, які живляться мудрістю вчителів, а, виростаючи, стають справжніми особистостями, громадянами своєї держави.

            Впродовж листопада-грудня 2018 року проводився  районний ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів  та конкурсів. Готуючись до них, і вчителі, і учні докладали чималих зусиль для досягнення гарних результатів.

            Слобідсько-Кульчієвецька  громада має ким пишатися, адже наші діти вибороли 16 перших , 19  других , 13 третіх місць серед учнів Кам’янець-Подільського району.

         

              Зокрема, маємо такі досягнення:

  

 

 Математика:

І місце – Мартиросян Давид, учень 6 класу Баговицького ліцею (вчитель Проценко Н.А.); Шолоп Ганна, учениця 7 класу Баговицького ліцею (вчитель Проценко Н.А.);

ІІ місце – Шевчук Олександр, учень 10 класу Баговицького ліцею (вчитель Проценко Н.А.); Терехов Денис, учень 11 класу Баговицького ліцею (вчитель Проценко Н.А.).

 Українська мова та література:

ІІ місце - Андріяш Лада, учениця 11 класу Баговицького ліцею (вчитель Гуменюк К.А.);

ІІ місце – Гуменюк Богдан, учень 7 класу Великослобідської гімназії (вчитель Лабунська Л.С.);

ІІІ місце – Сохатюк Леся, учениця 9 класу Великослобідської гімназії (вчитель Лабунська Л.С.) 

Трудове навчання:

І місце – Олійник Віталій, учень 8 класу Баговицького ліцею (вчитель Олійник Н.В.);

Мельничин Ольга, учениця 11 класу  Баговицького ліцею (вчитель Олійник Н.В.);

ІІ місце – Бойчук Діана, учениця 9 класу Баговицького ліцею (вчитель Олійник Н.В.).

Біологія:

ІІ місце – Мороз Костянтин, учень 10 класу Мукшо-Китайгородського ліцею (вчитель Побережна Т.В.); Шевчук Олександр, учень 10 класу Баговицького ліцею (вчитель Худняк Л.І .).

Географія:

І місце – Гаджула Едуард, учень 8 класу Великослобідської гімназії (вчитель Ільницький І.М.); Сохатюк Леся, учениця 9 класу Великослобідської гімназії (вчитель Ільницький І.М.);

ІІІ місце – Шевчук Олександр, учень 10 класу Баговицького ліцею(вчитель Арсенюк М.М.).

Фізика:

ІІ місце – Білобров Сергій,  учень 7 класу Великослобідської гімназії (вчитель Ільницький І.М.).

 Німецька мова:

І місце – Адамчук Анастасія, учениця 8 класу Великослобідської гімназії (вчитель Ільницька В.Л.);

ІІ місце - Сохатюк Леся, учениця 9 класу Великослобідської гімназії (вчитель Ільницька В.Л.);

Англійська мова:

ІІ місце - Карвасарська Марія, учениця 8 класу Врубловецької гімназії (вчитель Томашевська С.О.);

ІІІ місце – Побережний Вадим, учень 9 класу Великослобідської гімназії (вчитель Шпарка О.П.)

Астрономія:

ІІІ місце – Шевчук Олександр, учень 10 класу Баговицького ліцею(вчитель Тарасова О. В.).

Хімія:

ІІІ місце - Карвасарська Марія, учениця 8 класу Врубловецької гімназії (вчитель Клочковська А.Д.).

Інформаційні технології:

ІІІ місце – Гудзяк Володимир, учень 9 класу Врубловецької гімназії (вчитель  Керничний О.П.)

Економіка:

І місце – Ліщук Дмитро, учень 9 класу, Шевчук Олександр, учень 10 класу, Терехов Денис, учень 11 класу   Баговицького ліцею (вчитель Проценко Н.А.).

  ІІ етап IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка:

ІІ місце - Рожанківська Софія, учениця 5 класу Баговицького ліцею (вчитель Попова В.Л.); Гуменюк Богдан,   учень 7 класу  Великослобідської гімназії (вчитель Лабунська Л.С.), Мельничин Ольга, учениця 11 класу Баговицького ліцею (вчитель Гуменюк К.А.)

   ІІ етап  Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика:

І місце -  Андріяш Лада, учениця 11 класу Баговицького ліцею (вчитель Гуменюк К.А.) ;

 ІІ місце – Зеленько Марія,  учениця 8 класу Мукшо-Китайгородського ліцею (вчитель Власов В.М.),

 ІІІ місце - Адамчук Анастасія, учениця 8 класу Великослобідської гімназії  (вчитель Олійник Л.О.) ; Сохатюк Леся, учениця 9 класу  Великослобідської гімназії (вчитель Лабунська Л.С.).

            Особлива подяка  учням-призерам олімпіад  та конкурсів з різних дисциплін, зокрема Шевчуку Олександру (9 призових місць), Сохатюк Лесі (5 призових місць), Андріяш Ладі (3 призових місця).

            Лідерами серед педагогів у підготовці призерів районних олімпіад та конкурсів стали вчителі: Проценко Н.А., Гуменюк К.А., Олійник Н.В. (Баговицький ліцей), Ільницький І.М., Лабунська Л.С., Ільницька В.Л. (Великослобідська гімназія).

 

             Вітаємо переможців та їх наставників!

            Чекаємо  перемог в обласному етапі!

            Нехай щороку поповнюється наше Сузір’я новими талановитими зірочками,  збагачується і розширюється  шкільна талановита родина!

 

 


« повернутися

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора