З Днем Соборності та Свободи України!

Дата: 21.01.2019 16:40

Дорогі жителі громади!
      Щиро вітаю Вас з великим державним святом – Днем Соборності та Свободи України!

Символічно, що саме по завершенню циклу новорічно- різдвяних свят, рівно 100 років тому відбулась вікопомна подія для всього українського народу – 22 січня 1919 року дві суверенні українські держави - Українська Народна Республіка й Західно-Українська Народна Республіка – об'єдналися в самостійну соборну державу.

Акт Злуки був проголошений на Софійському майдані в Києві. Об'єднавча акція 1919 року залишила глибокий слід в історичній пам'яті українського народу. Цій даті судилося навічно закарбуватися в історії України величним національним святом.

Тож, нехай День Соборності та Свободи України назавжди буде джерелом надії на наше краще майбуття.

В єдності – наша сила!

Слава Україні та її народові!

З повагою голова сільської ради - Руслан Нестеров.