Робоча зустріч

Дата: 21.01.2019 16:53

18 січня сільський голова Руслан Нестеров та заступник з питань фінансово-економічної діяльності Ігор Ліщук провели зустріч з суб’єктами господарської діяльності, які здійснюють свою діяльність у сферах м'ясопереробної та роздрібної торгівлі на території Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради.

Відповідні зустрічі з представниками бізнесу сільської ради проводяться за ініціативи сільського голови. Метою зустрічі було, переконати суб’єктів підприємницької діяльності докласти максимум зусиль для ведення соціально відповідального бізнесу: оформлення найманих осіб, дотримання мінімальної заробітної плати, заключення трудових угод.

Особлива увага приділялась перереєстрації бізнесу та  права власності на нерухоме майно у відповідності до територіальної приналежності, а також підвищенню сплати акцизного збору суб'єктами господарської діяльності.

Підводячи підсумки засідання визначили завдання, які підприємці спільно зі  владою вирішуватимуть.