Засідання методичного об’єднання
«Скільки мов ти знаєш, стільки раз ти людина», - стверджує народна мудрість. Адже кожна мова – це ключ, який відкриває двері до чогось нового. Інтерес до вивчення мов традиційно великий, бо, перефразовуючи відомий вислів, можна сміливо сказати: «Людина, яка володіє мовами, володіє світом».
13 лютого 2019 року на чергове засідання методичного об’єднання зібралися вчителі англійської та німецької мов закладів загальної середньої освіти Слобідсько-Кульчієвецької громади, де розглянули низку питань, а саме: підсумки роботи методичного об’єднання вчителів іноземних мов за 2018 рік та завдання на 2019, шляхи підвищення ефективності та якості вивчення іноземної мови.
У роботі засідання взяли участь начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Олена Сендзюк, завідувач методичним центром Ніна Гурська, методист центру Катерина Гуменюк. На засіданні вчителі-предметники презентували власні педагогічні проекти, ділились досвідом та проблемами щодо формування мотивації навчальної діяльності учнів, підвищення ефективності занять з іноземної мови, розвитку комунікативних навичок, стимулювання бажання учнів вивчати іноземні мови та використовувати здобуті знання в повсякденному житті.
Олена Сергіївна звернула увагу присутніх на результати участі здобувачів у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з іноземної мови та контрольних робіт, які проводив відділ освіти, а також на участь учителів та їх учнів у конкурсах Малої Академії Наук.
Катерина Анатоліївна змістовно і в доступній формі розповіла про основні вимоги до завдань державної підсумкової атестації з іноземної мови, а також про атестацію педагогічних працівників у 2018-2019 році.
Підводячи підсумки роботи засідання методичного об’єднання, Ніна Володимирівна зазначила, що споживачем педагогічної діяльності є суспільство, громада, батьки тих учнів, які навчаються в конкретному навчальному закладі. Тому, зважаючи на це, дуже важливим компонентом діяльності вчителя є його соціальна активність. Це перш за все його публічні «звіти» про діяльність у вигляді участі у педагогічних ярмарках, наукових конференціях, конкурсах, що можуть говорити про високу кваліфікацію вчителя.
Засідання пройшло в творчій та доброзичливій атмосфері. Завдяки різним видам роботи час сплив непомітно. І, хоча більшість членів методичного об'єднання - досвідчені педагоги, кожен з них дізнався щось нове, поповнив скарбничку своїх знань.