Семінар директорів ЗДО

Дата: 18.02.2019 11:04

15 лютого в Боришковецькому ЗДО «Веснянка» відбувся семінар директорів ЗДО Слобідсько-Кульчієвецької громади на тему: «Формування духовності дошкільника на основі моральних цінностей». Головне завдання педагогів, батьків – розвиток духовності дитини та виховання моральності. Формування у дітей уявлення про такі людські якості, як доброта, милосердя, доброзичливість, чесність, повага, співчуття.

На гостини до дітей завітали з подарунками начальник відділу ОКТМС Олена Сендзюк, завідувач методичним центром Ніна Гурська, директори ЗДО, які взяли участь в семінарі.

Батьки дошкільнят Ільяшек Д.В., та Побережна А.Е., поділилися власним досвідом, щодо виховання моральних цінностей у колі сім’ї.

В усіх учасників залишились приємні враження, адже семінар пройшов в атмосфері добра, любові, позитиву.