15 лютого День вшанування учасників бойових дій

Дата: 19.02.2019 10:48

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Це день пам’яті про сумнозвісні події війни в Афганістані та в інших країнах, вшанування усіх воїнів-інтернаціоналістів.
    Сини України завжди чесно і мужньо виконували свій військовий обов’язок. Наша громада пам’ятає та вшановує Ваш героїзм і звитягу. Ми захоплюємося найкращими людськими якостями тих, хто пройшов крізь Афганістан, Ірак, колишню Югославію, не посоромивши своєї честі та гідності. Ми схиляємо голови перед тими, хто віддав своє життя, виконуючи солдатський обов’язок.
    Ви завжди для всіх були і є прикладом мужності і відваги, зразком людей, для яких “ОБОВ`ЯЗОК” – це не просто слово, а норма поведінки, суть життя.