Конкурс читців поезій Т.Г. Шевченка

Дата: 12.03.2019 16:39

Конкурс читців поезій Т.Г. Шевченка серед учнівської молоді Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради, проведено у трьох вікових категоріях. 17 учасників показали свою майстерність у володінні словом.
Виступи учасників засвідчили ретельну підготовку до конкурсу, що виявилося у майстерному читанні поезій, вмілому розкритті ролі героя поетичного твору, естетиці сценічного костюма.

Отож, переможцями конкурсу стали:
Молодша вікова категорія
І місце: Гуменюк Юлія, учениця4 класу Великослобідської гімназії.
ІІ місце: Шендерук Христина, учениця 4 класу Баговицького ліцею, Лаута Дарія, учениця 4 класу Боришковецької гімназії.
ІІІ місце: УлятовськаДаніела, учениця 2 класу Боришковецької гімназії, Фордзюн Анна, учениця 4 класу Врубловецької гімназії.

Середня вікова категорія
І місце: Гаращук Віта, учениця 9 класу Врубловецької гімназії.
ІІ місце: Рожанківська Софія, учениця 5 класу Баговицького ліцею; Гуменюк Богдан, учень 7 класу Великослобідської гімназії.
ІІІ місце: Хапко Дмитро, учень 6 класу Боришковецької гімназії; Шевчук Богдан, учень 6 класу та Адамчук Анастасія, учениця 8 класу Великослобідської гімназії, Драган Анастасія, учениця 9 класу Мукшо-Китайгородського ліцею.

Старша вікова категорія
І місце: Андріяш Лада, учениця 11 класу Баговицького ліцею.
ІІ місце: Шевчук Олександр, учень 10 класу Баговицького ліцею.

Вітаємо переможців та учасників конкурсу, бажаємо нових перемог та творчого злету !