Привітання для начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорт у- Сендзюк Олени Сергіївни

Дата: 01.04.2019 10:32

Німецький письменник Ліон Фейхтвангер сказав: «Людина талановита, талановита в усіх областях».

Харизматична, натхненна, надзвичайно оптимістична та креативна, Олена Сергіївна дарує оточуючим відчуття впевненості та гармонії! Завдяки її особистому прикладу, мудрому керівництву, доброзичливому ставленню до кожного, колектив відділу є згуртованою командою, яка сумлінно працює на благо нашої громади!

Шановна, дорога Олено Сергіївно! Від щирого серця вітаємо Вас з Днем народження!
Бажаємо Вам щастя, гарного здоров’я, добробуту та затишку в родині, успішного втілення всіх планів та задумів! Нехай оточують Вас любов, підтримка та повага!
Бажаємо завжди відчувати радість і задоволення від життя, та ніколи не втрачати свій дар захоплювати людей!

З Днем народження!
З повагою, виконавчий апарат Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради, разом з головою- Русланом Нестеровим.