Вітаємо директора департаменту охорони здоров'я Хмельницької облдержадміністрації, депутата обласної ради Цуглевича Якова Миколайовича з ювілеєм

Дата: 08.04.2019 09:26

Шановний Якове Миколайовичу!
З урочистої нагоди Вашого ювілейного дня народження від імені колективу Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради прийміть щирі вітання і побажання міцного здоров'я, людського щастя, молодості душі і серця, яскравого сонця, душевного тепла, успіхів у здійсненні всіх задумів на багато-багато літ.
Бажаємо, щоб Ваше життя було світлим і радісним, а дружні привітання додали життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі. Нехай людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро.
Нехай справи будуть благородними, рішення - мудрими, думки - високими, а почуття - чистими та щирими!
Нехай доля Ваша благословиться довгими квітучими роками, стелиться на щастя барвистим рушником, безмежно радує сімейним ладом, благополуччям.
Хай зірки завжди віщують Вам щасливу долю, а Бог оберігає і допомагає.
Сільський голова, Руслан Нестеров.