Привітання для спеціаліста фінансового відділу Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради - Соловйової Людмили Михайлівни

Дата: 12.04.2019 11:20

Шановна Людмила Михайлівна, прийміть щирі і найкращі побажання з нагоди Вашого Дня народження!
   Бажаю Вам міцного здоров'я, особистого щастя, гарного настрою, родинного затишку, миру, успіхів у роботі, підтримки та розуміння рідних, друзів і колег.
    Нехай оптимізм і життєва енергія супроводжують Вас і надалі, дають можливість реалізовувати ідеї і приймати мудрі рішення.
    Нехай кожен новий день буде багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи!
Хай доля буде прихильною до Вас, а дружні привітання додадуть життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі.

З повагою, сільський голова Руслан Нестеров.