Привітання для заступника голови з питань фінансово-економічної діяльності Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради – Ліщука Ігоря Борисовича

Дата: 08.05.2019 13:02

Шановний Ігор Борисович, прийміть мої щирі, сердечні, сповнені людської шани і поваги привітання з нагоди Вашого Дня народження!

Бажаю Вам міцного здоров’я та наснаги задля здійснення всіх планів та задумів на відповідальній посаді, нових здобутків, незгасної енергії та невтомності в повсякденній, відповідальній діяльності. А Ваша творча енергія і життєлюбність, відданість справі і високий професіоналізм хай і надалі плідно слугують нашій громаді.

Нехай всі Ваші зусилля будуть лише результативними та успішними. Щастя, добра, миру, благополуччя і злагоди Вашій родині!
Хай здійсняться ваші мрії та сподівання!

З повагою, сільський голова Руслан Нестеров.