Слобідсько-Кульчієвецька громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

ЧАСТИНА ІV до ПОЛОЖЕННЯ Особливості нарахування, сплати та подання звітності з окремих податків і зборів платниками єдиного податку

Дата: 11.05.2019 15:29
Кількість переглядів: 642

  1. Особливості нарахування, сплати та подання звітності з окремих податків і зборів платниками єдиного податку

Встановити, що особливості нарахування, сплати та подання звітності з окремих податків і зборів платниками податку здійснюється відповідно до вимог статті 297 Податкового кодексу України у наступному порядку:

   1. Платники єдиного податку звільняються від обов’язку нарахування, сплати та подання податкової звітності з таких податків і зборів:
  1. податку на прибуток підприємств;
  2. податку на доходи фізичних осіб у частині доходів (об’єкта оподаткування), що отримані в результаті господарської діяльності платника єдиного податку першої - третьої групи (фізичної особи) та оподатковані згідно з цим Положенням;
  3. податку на додану вартість з операцій з постачання товарів, робіт та послуг, місце постачання яких розташоване на митній території України, крім податку на додану вартість, що сплачується фізичними особами та юридичними особами, які обрали ставку єдиного податку, визначену підпунктом 1) пункту 3.4. цього Положення, а також що сплачується платниками єдиного податку четвертої групи;
  4. податку на майно (в частині земельного податку), крім земельного податку за земельні ділянки, що не використовуються платниками єдиного податку першої - третьої груп для провадження господарської діяльності та платниками єдиного податку четвертої групи для ведення сільськогосподарського товаровиробництва;
  5. рентної плати за спеціальне використання води платниками єдиного податку четвертої групи.

Нарахування, сплата та подання звітності з податків і зборів інших, ніж зазначені у пункті 7.1. цього Положення, здійснюються платниками єдиного податку в порядку, розмірах та у строки, встановлені Податковим кодексом України.

У разі ввезення товарів на митну територію України податки і збори та митні платежі сплачуються платником єдиного податку на загальних підставах відповідно до закону.

Платник єдиного податку виконує передбачені Податковим кодексом України функції податкового агента у разі нарахування (виплати, надання) оподатковуваних податком на доходи фізичних осіб доходів на користь фізичної особи, яка перебуває з ним у трудових або цивільно- правових відносинах.

Дивіденди, що виплачуються платниками єдиного податку третьої групи (юридичними особами) та четвертої групи власникам корпоративних прав (засновникам таких платників єдиного податку), оподатковуються за правилами, встановленими розділами II і IV Податкового кодексу України.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора