ВІДКРИТТЯ КЛУБУ

Дата: 22.05.2019 10:09

20 травня 2019 року в стінах Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради звучала музика і сміх, привітання і подяки, всі присутні відчували емоційне піднесення і гордість за нашу громаду.
Святкове дійство приурочене відкриттю оновленої актової зали у с.Слобідка-Кульчієвецька пройшло на високому мистецькому рівні. Наші колективи, працівники культури та дітки подарували яскраві та чудові емоції усім присутнім без винятку.
З вітальним словом до присутніх звернувся сільський голова Руслан Нестеров, який подякував народному депутату В. Мельниченку за сприяння у відновленні актової зали та наголосив, що пишається людьми які живуть в нашій громаді, де працюють фахові педагоги, де батьки виховують таких талановитих дітей.