Виїзний прийом громадян

Дата: 23.05.2019 13:47

У відповідності до затвердженого Графіку виїзних прийомів громадян на ІІ квартал 2019 року, з метою забезпечення прав громадян щодо належного розгляду їх звернень та ефективного сприяння у вирішенні проблемних питань, з якими звертаються громадяни до Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради, надання кваліфікованого роз’яснення в найкоротші терміни, 21 травня 2019 року, за дорученням сільського голови Руслана Нестерова, його заступники Павло Довгопол та Ігор Ліщук провели виїзні прийоми в селах громади: Врублівці, Боришківці, Велика Слобідка.

У ході прийому порушувалися питання, що стосуються різних сфер суспільного життя. Так, з основних необхідно зазначити: ремонт клубу, освітлення вулиць, ремонт доріг, земельні питання, благоустрій дитячих майданчиків, тощо.