Негода лютує !

Дата: 07.06.2019 15:08

5 червня в селі Мукша Китайгородська Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради по вулицях Річна, Заводська, Нагірна внаслідок негоди, а саме сильної зливи відбулося затоплення присадибних ділянок. Особливо постраждали домогосподарства за адресами: с. Жовтневе, вул. Річна, 4,7. Вода затопила подвір’я та занесла на городи бруд, гравій, каміння (на знімках). За його розмірами можна уявити силу стихії.
Оперативно, станом на 20,30 год., всі працівники виконавчого апарату сільської ради на чолі з сільським головою Русланом Нестеровим виїхали на допомогу постраждалим від негоди. Співпрацюючи з працівниками оперативно-рятувальної служби оцінили розміри лиха та склали відповідні Акти¸ утворили комісію з питань ліквідації та подолання наслідків негоди і надали невідкладну допомогу з розчищення намивів грунту . За словами сільського голови Руслана Нестерова постраждалим буде виділена матеріальна допомога.
Роботи з відновлення тривають.