Юна еліта громади !

Дата: 07.06.2019 15:20

Такого освітянського дійства, яке відбувалося 5 червня 2019 року у Слобідсько-Кульчієвецькому сільському будинку культури, наразі люд громади ще не бачив. Грандіозний захід, влаштований відділом ОКТМС та сільською радою інакше як феєричним шоу не назвеш. Але то було світле, високультурне свято - свято її величності Обдарованості, свято юних талантів, юної учнівської еліти, яка розквітла на теренах п’яти навчальних закладів Слобідсько- Кульчієвецької сільської ради. У святковому залі зібрались кращі з кращих: переможці Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсів, МАН,турнірів, спортивних змагань, умільців народної творчості. Саме вони були головними винуватцями цього заходу. Разом із талановитими дітьми приїхали їхні батьки, наставники – вчителі, близькі та рідні , щоб розділити спільну радість, порадіти досягненням молодих дарувань. Глядацька зала привертала увагу охайно сервірованими столами, дбайливо зібраними у букети польовими квітами, виставкою творчих робіт ужитково- прикладного мистецтва. Очолювали свято заступник голови Слобідсько- Кульчієвецької сільської ради з гуманітарних питань Павло Довгопол, начальник відділу ОКТМС Олена Сендзюк, завідувач методичним центром Ніна Гурська, методисти та кращі вчителі громади, які звернулись із вітальними словами до присутніх на святі та вручили відзнаки, премії, грошові сертифікати, путівки в табори відпочинку переможцям Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсів, турнірів, МАН, творчих конкурсів, спортивних змагань. Яскравий калейдоскоп різноманітних номінацій доповнювався виступами аматорів художньої самодіяльності громади. Розпочалось свято запалюванням свічок, як символу світла, жаги до знань, обдарованості і таланту. Чи не найпотужнішою серед усіх стала номінація «Учень року», в якій абсолютну першість виборов учень 10 класу Баговицького ліцею Олександр Шевчук. Численні грамоти переможця доповнила спеціальна відзнака – стипендія сільського голови за відмінне навчання. Хочеться побажати номінанту великих творчих злетів. Велику роль у навчанні та вихованні дітей відіграє сім’я, батьки. Вони, як два крила,що підносять дитину до висот і підтримують у польоті над життям. Подяку за гарне виховання і навчання дітей та грамоти отримали батьки від заступника сільського голови Павла Довгопола. Не залишились поза увагою і наставники учнів – творчі вчителі, які підготували нове покоління переможців. Зі словами великої поваги та вдячності до колег звернулися Олена Сендзюк, яка нагородили освітян грамотами відділу освіти та цінними подарунками . Свято закінчилось, а емоції ще довго продовжували вирувати у серцях глядачів, залишаючи теплий спогад про пережите, побачене, відчуте. Дякуємо усім організаторам цього яскравого подіуму,де кожен спробував себе уявити на місці талановитої дитини, піднятися душею до зірок.