Привітання для начальника відділу загальної та організаційної роботи Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради - Куц Наталії Святославівни

Дата: 15.06.2019 13:42

Шановна Наталія Святославівна, прийміть щиросердечні вітання з нагоди Вашого ювілею.
Від усього серця бажаю Вам міцного здоров’я та життєвої наснаги, професійних успіхів, щастя, злагоди та добробуту!
Завдяки Вашому професіоналізму, життєвому досвіду, витримці, виваженим рішенням, злагодженій роботі і результативним діям, наша громада розвивається. Тож нехай оптимізм і життєва енергія супроводжують Вас й надалі.
Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють і допомагають колеги, оминають негаразди й непорозуміння, а підґрунтям щасливого життя та плідної діяльності завжди будуть міцне здоров’я, сповнене любові та добра серце, натхненна думка й щирі почуття.
Нехай людська шана буде подякою за плідну працю, чуйність, людяність, бажання творити добро. Хай справи будуть благородними, рішення – мудрими, почуття – чистими та щирими.
Хай доля збагачує Вас натхненням та радістю сьогодення, а Господь дарує Вам многії і благії літа.
Щастя Вам, добра, благополуччя та миру!

З повагою, сільський голова, Руслан Нестеров.