Пленарне засідання 23 (позачергової) сесії

Дата: 04.07.2019 15:33

4 липня відбулось пленарне засідання ХХІІІ позачергової сесії Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради сьомого скликання. В роботі сесії взяли участь заступник з гуманітарних питань Павло Довгопол, заступник з питань фінансово-економічної діяльності Ігор Ліщук, секретар сільської ради та виконавчого комітету Андрій Войцеховський, депутати, начальники структурних підрозділів сільської ради.
На порядку денному сесії розглянуто нагальних 3 питання, які стосувались змін та доповнень до сільського бюджету та роботи комунального підприємства «Слобідсько-Кульчієвецьке» в аспектах:
- внесення змін до установчих документів, а саме затвердження нової редакції статуту;
- затвердження порядку і нормативу відрахування комунальним підприємством до загального фонду сільського бюджету частини прибутку.