Оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування

Дата: 16.10.2019 09:17

CЛОБІДСЬКО- КУЛЬЧІЄВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

«16» жовтня  2019 року          Слобідка-Кульчієвецька         №196/2019-/рк

Про  оголошення конкурсу

на заміщення вакантних посад

посадових осіб місцевого

самоврядування

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 №169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців»

1. Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади:

-  спеціаліста відділу міжнародної співпраці та управління проектами місцевого розвитку Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради.

2. Встановити вимоги до кандидата на заміщення вищезазначеної вакантної посади  посадових осіб місцевого самоврядування Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради (додаток 1) .

3. Повідомлення про оголошення конкурсу опублікувати на офіційному веб-сайті Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради (додаток 2).

4. Створити конкурсну комісію для відбору кандидатів на заміщення вакантних посад Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради  (додаток 3).

5.Затвердити перелік питань на перевірку знань Конституції України, Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про боротьбу з корупцією»  (дод. 4).

6. Завідувачу сектором юридичних та кадрових питань сільської ради (Мельник Т.В.) забезпечити прийом  документів від претендентів на заміщення вищезазначеної вакантної посади.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                                                           Р. Нестеров