Футбольні змагання

Дата: 12.08.2019 10:55

9 серпня 2019 року в рамках відзначення 230 – річчя (1789 рік) з дня заснування села Слобідка-Кульчієвецька на місцевому стадіоні відбулись футбольні змагання пам'яті Людвіга Вікторовича Пшетаковського. Участь в змаганнях приймали гравці з сіл Кам'янець-Подільського району, а саме: Слобідки- Кульчієвецької, Мукші Китайгородської, Кульчіївців та інших. У футбольних змаганнях перемогу з рахунком 5:4 здобула команда з Слобідки-Кульчієвецької. Будемо сподіватись, що турнір пам'яті видатної людини, яка відродила футбол в нашому селі та підтримувала його довгий час, стане доброю традицією Слобідсько-Кульчієвецької об’єднаної територіальної громади. Щиро дякуємо спонсорам Олексію Пшетаковському, Руслану Нестерову, Ігорю Фурману, завдяки яким матчи було проведено на належному рівні, команди нагороджені Кубками, грамотами та грошовими винагородами. Дякуємо за позитивні емоції та підтримку спорту!!!