Перевірка готовності до нового навчального року

Дата: 21.08.2019 11:51

З метою підготовки до нового 2019-2020 навчального року робочою групою 19.08.2019 та 20.08.2019 у складі якої були представники відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради, Управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області, контролер пічного господарства, представник пожежної інспекції та голова профспілкової організації працівників освіти району проведено об’їзд. В усіх закладах загальної середньої та дошкільної освіти Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради здійснено поточні ремонти приміщень: побілка й фарбування стін та підлоги, фарбування фасадів будівель, заливання підлоги, наклеювання шпалер та інше. Крім того, для закладів дошкільної освіти придбано бойлери - 2 шт., м’ясорубка - 1 шт., пральна машина – 1шт., альтанка - 1 шт., холодильник -1 – шт., витяжка -1 шт., а також кухонний посуд на суму 13 000,00 грн. Витрачено 58 000,00 грн. на придбання будівельних та господарських матеріалів для проведення поточного ремонту.
Триває капітальний ремонт приміщення закладу дошкільної освіти «Сонечко» с. Велика Слобідка.
Для закладів загальної середньої освіти до початку навчального року придбано: металопластикові двері - 3 шт., насос глибинний - 1 шт., морозильна камера - 1 шт., парти - 46 шт. для НУШ на суму 79 488,00 грн. Дидактичні матеріали для перших класів - 50126,00 грн. Витрачено 80 000,00 грн. на придбання будівельних та господарських матеріалів для проведення поточного ремонту.
Комісією встановлено, що всі заклади освіти готові до нового навчального року.