ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

Дата: 22.08.2019 12:00

З метою забезпечення прав громадян щодо належного розгляду їх звернень, передбачених статтею 40 Конституції України та Законом України «Про звернення громадян», а також сприяння у вирішенні проблемних питань, з якими звертаються громадяни до Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради та надання кваліфікованого роз’яснення в найкоротші терміни, 22 серпня 2019 року заступник сільського голови з питань фінасово-економічної діяльності Ігор Ліщук провів виїзний прийом в селі Баговиця.

Під час прийому надійшло – одне колективне звернення, щодо встановлення обмежувачів руху по вулиці Подільській. Порушувалися питання, що стосуються різних сфер суспільного життя громади. З основних необхідно зазначити:

- порядок встановлення податку на нерухомість;
- дотримання екологічних норм та правил користування септиками, тощо.