НА БІЙ ЗІ СМІТТЯМ - НОВИЙ ТРАНСПОРТ

Дата: 26.09.2019 15:41

Нещодавно автопарк комунального підприємства Слобідсько-Кульчієвецької ОТГ поповнився новеньким, сучасним сміттєвозом АТ-4023.
Придбали його за кошти екологічного податку, який сплачується у громаду. Вартість спецтранспорту разом із гідравлічним відвалом для прибирання снігу становить 1 млн. 340 тис. грн. Сміттєвоз був необхідним для механізованого та ручного завантаження твердих побутових відходів з контейнерів в бункер, їх ущільнення, транспортування та розвантаження в місцях утилізації. З його придбанням комунальники громади уже не бояться зими, адже матимуть чим розгортати сніг. Його перевага в тому, що має високу маневреність, простий в експлуатації і надійний. Досі 14 сіл Слобідсько-Кульчієвецької громади і 7 Колибаївської ОТГ, з якою заключений договір про надання послуг з вивезення твердих побутових відходів обслуговував старенький ЗІЛ, який не витримував навантажень.
До того ж новий сміттєвоз придбали на Кременчуцькому заводі «Альфатекс», тим самим підтримавши українського виробника.
Прес-служба Слобідсько-Кульчієвецької ОТГ.