Слобідсько-Кульчієвецька громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

Методична рада освітян громади

Дата: 30.09.2019 09:45
Кількість переглядів: 274

25 вересня 2019 року при відділі ОКТМС Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради у дружній та робочій атмосфері відбулася методична рада освітян громади. На засідання були запрошені члени методичної ради, директори та заступники директорів навчальних закладів, директори дитячих садочків, голови методичних об’єднань. Відкрила засідання завідувачка методичним центром відділу ОКТМС Ніна Гурська, яка привітала присутніх з початком роботи та націлила усіх на активне обговорення та грунтовний розгляд питань, що виносились на методичну раду.
Це, зокрема, впровадження Нового українського правопису та використання його в освітньому процесі, про нові підходи до організації виховної роботи в умовах НУШ, про підготовку та проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсів та турнірів, МАН, конкурсу «Вчитель року -2020», вивчення та поширення передового досвіду педагогічних працівників та відзначення кращих педагогів громади за активну участь у методичній роботі за підсумками навчального року. У своєму виступі методист відділу освіти Катерина Гуменюк зупинилася на головних змінах, що відбулися в українському правописі та надала рекомендації освітянам щодо використання правопису в освітньому процесі. Про нові підходи до організації виховної роботи у закладах загальної середньої освіти в умовах НУШ поділились досвідом методист відділу освіти Лариса Тютюник та заступник директора з НВР Мукшо-Китайгородського ліцею Тетяна Побережна. Питання підготовки та проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсів, турнірів, МАН окреслила у своєму виступі завідувачка методичним центром. Ніна Володимирівна акцентувала увагу на принципах і методах підготовки учнів до випробувань та попросила з цього питання поділитись власним досвідом вчителів, які є членами журі районного етапу олімпіад та беруть участь у перевірці завдань. Центральне місце на методичній раді було надане питанню організації проведення Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020», зокрема, і відбіркового етапу, який буде проходити у громаді. Про роботу щодо виявлення, вивчення, узагальнення, схвалення й поширення кращого досвіду освітян розповіла Лариса Тютюник.
Про основні зміни в освітянському законодавстві розповіла головний спеціаліст відділу Надія Мошенко. Зокрема, зауважила на нововведеннях у формах організації навчання у закладах загальної середньої освіти.
Перед присутніми із завершальним словом виступила начальник відділу ОКТМС Олена Сендзюк, розповівши про інституційний аудит закладів освіти,який проводитиме Державна служба якості освіти та підвела підсумки у роботі методичної ради, скерувавши педагогів до подальшої продуктивної праці.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора