Учитель року -2020

Дата: 11.10.2019 10:01

З метою підвищення престижу професії вчителя, сприяння висвітленню, впровадженню, використанню досвіду роботи кращих учителів Слобідсько-Кульчієвецької громади відбувся відбірковий тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020».
Під час випробування члени журі оцінювали методичну компетентність, реалізацію наскрізних змістових ліній, спрямованість обраних технологій, методів, форм, прийомів роботи на розвиток конкретної навички або конкретного уміння та їхню доцільність, а також врахування вікових особливостей учнів.
Учасники конкурсу показали достатній рівень професійності, творчого потенціалу, психолого-педагогічної та фахової підготовки.

На підставі рішень журі конкурсу переможцями відбіркового туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019» стали:
у номінації «Зарубіжна література» Мартинюк Діана Анатоліївна, вчитель Баговицького ліцею;
у номінації «Історія» Ільницький Ігор Миколайович, вчитель Великослобідської гімназії;
у номінації «Образотворче мистецтво» Олійник Наталія Володимирівна, вчитель Баговицького ліцею;
у номінації «Початкова освіта» Столярчук Людмила Олександрівна, вчитель Мукшо-Китайгородського ліцею.
Лауреатами конкурсу стали: Ремарчук Оксана Михайлівна, вчитель історії Баговицького ліцею; Сеньків Олександр Миколайович, вчитель історії Врубловецької гімназії; Арсенюк Тетяна Миколаївна, вчитель початкових класів Баговицького ліцею; Кузнець Тетяна Миколаївна, вчитель початкових класів Баговицького ліцею.
На завершення конкурсу члени журі побажали конкурсантам не зупинятися у пошуках, творити себе, бути щасливими і дарувати щастя іншим. Тільки так можна відчути задоволення від своєї праці і побачити вогники цікавості в очах учнів. А переможцям – гідно представити освіту громади на районному етапі конкурсу!