A A A K K K
для людей із порушенням зору
Слобідсько-Кульчієвецька громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

Методичний семінар

Дата: 29.10.2019 11:40
Кількість переглядів: 288

25 жовтня 2019 року у стінах Врубловецької гімназії було вельми людно. Навчальний заклад привітно зустрічав освітян, що прибули взяти участь у методичному семінарі на тему «Формування та розвиток ключових компетентностей здобувача освіти ХХІ століття». Цього разу ними стали вчителі початкових класів та іноземної мови закладів загальної середньої освіти Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради. Такі зустрічі з обміну досвідом між педагогічними працівниками вже стали доброю традицією на теренах громади.
Учасників семінару першими зустріли діти. Свої вітання вчителям вони передали у піснях та віршах українською та іноземними мовами. Перед педагогами у рамках «Круглого столу» з вітальним словом виступила начальниця відділу ОКТМС Олена Сендзюк. Завідувачка методичним центром відділу освіти Ніна Гурська підкреслила новизну проведення заходу шляхом поєднання навчання в початковій школі з іноземними мовами та ознайомила присутніх із структурно-часовою моделлю семінару. Після «Круглого столу» учасники семінару мали змогу колективно відвідати урок англійської мови у 6 класі на тему «Спорт у нашому житті», який підготувала вчителька іноземної мови Світлана Томашевська.
Вчителі початкових класів побували у 3-4 класах, які навчаються в класі-комплекті, на уроці зв?язного мовлення на тему «Калина – символ України», який провела вчителька початкових класів Наталія Никуляк. Свій урок німецької мови у 5 класі на тему «Моя сім?я» презентувала колегам вчителька іноземної мови Галина Шевчук. На усіх уроках ефективними та доцільними засобами, методами та прийомами вирішувались завдання семінару, а саме компетентнісного підходу до навчання здобувачів освіти . Чудовий настрій та емоційна атмосфера панували під час перегляду українознавчого театралізованого дійства «Україна-це я,Україна – це ти, Україна – це ми!», підготовленого вчителями Світланою Томашевською та Інною Бажан з вихованцями закладу.
На міні-тренінгу «Вчитель –вічний учень» вчителі громади відпрацьовували навички підвищення педагогічної компетентності та свого професійного рівня. А допомагали їм у цьому вчитель початкових класів Оксана Коваль та вчителька англійської мови Світлана Томашевська. Закінчився семінар рефлексією та підведенням підсумків роботи.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора