Село моє – моя доля

Дата: 30.10.2019 11:45

Село моє, для мене ти єдине,
Як мати рідна, як саме життя.
Як хліб землі, як пісня лебедина,
Не стань тебе – впаду у небуття.

Гарним, осіннім днем – 28 жовтня 2019 року, на честь релігійного свята – Преподобної Параскеви Сербської відбулося святкування храмового свята - Дня села Устя Слобідсько-Кульчієвецької об’єднаної територіальної громади «Село моє – моя доля», приурочене 616 річниці від дня його заснування (1403 рік).
На святі зібралось чимало місцевих жителів. Всіх гостей та односельців зустріла гарно вбрана зала, приємні ведучі та учасники художньої самодіяльності. Короваєм на вишитому рушникові зустріли сільського голову – Руслана Нестерова, заступника голови – Павла Довгопола, в.о. старости – Юрія Сидорука та помічника Народного депутата України VII-VIII скликання Мельниченка В.В. – Ірину Камінську.
Зі святковим вітальним концертом виступили працівники культури, учні місцевої школи, вокальна група «Дністряночка», тощо. Сільський голова побажав жителям громади миру, добра і процвітання, вручив Подяки та цінні подарунки. Вітали почесних людей, ветеранів колгоспу, сільської ради, які не жаліючи свого здоров’я та років життя працювали у різних сферах життєдіяльності, учасників АТО, сім’ї, які прожили багато років у парі, наймолодшу та найстаршу жительок села Устя. Також, вшанували пам'ять загиблого воїна Афганістану, жителя с. Устя – Будняка М.П.
Після концерту всі присутні були запрошені до святкового столу, який організував Народний депутат України VII-VIII скликання Мельниченко В.В., та солодощами від фірми «Енселко Агро».