A A A K K K
для людей із порушенням зору
Слобідсько-Кульчієвецька громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

Святковий концерт

Дата: 08.11.2019 12:58
Кількість переглядів: 285

Святковий концерт з нагоди відзначення храмового свята – Дня села БОРИШКІВЦІ (614 – річниця першої згадки в архівних документах)
7 листопада 2019 року на честь християнського свята Ікони Божої Матері «Всіх Скорботних Радість» в стінах сільського клубу села Боришківці звучала музика і сміх, привітання і подяки. Музичне дійство «Моя маленька Батьківщина» приурочене святкуванню 614 – річниці (1405 рік) з дня першої згадки про село Боришківці в архівних документах пройшло на належному мистецькому рівні. Наші колективи, працівники культури, подарували яскраві та чудові емоції усім присутнім.
В цей святковий день, з вітальним словом до присутніх звернувся сільський голова Руслан Нестеров, насамперед відзначивши Подяками та подарунками ветеранів колгоспу, сільської ради, які не жаліючи свого здоров’я та років життя працювали заради рідної землі у різних сферах життєдіяльності села. Від імені Народного депутата України VІІ-VІІІ скликання Володимира Мельниченка, до жителів громади звернувся його помічник – Ірина Камінська, яка побажала всім присутнім мирного неба, благополуччя, достатку та процвітання не тільки селу Боришківцям, а й Слобідсько-Кульчієвецькій громаді в цілому.
Концерт пройшов у теплій святковій атмосфері, програма святкування була цікавою та динамічною. Після концерту всі присутні були запрошені до святкового столу, який організував Народний депутат України VII-VIII скликання Мельниченко В.В. Такі тематичні заходи формують єдність громади, почуття патріотизму, гордості та прагнення до розвиту та процвітання нашої об’єднаної територіальної громади.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора