До уваги жителів громади!

Дата: 18.11.2019 14:01

Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Хмельницької області у 2019 році 21-22 листопада 2019 року буде проведена комплексна перевірка регіональної системи оповіщення з включенням електросирен.
Основна мета проведення перевірки – визначення працездатності систем оповіщення.
Нагадуємо, що почувши довгий уривчастий сигнал сирен, необхідно включити радіоточки, радіоприймачі (налаштувавши його на хвилю Радіо Хіт ФM (FM 106,2) та прослухати інформацію.
Вислухавши повідомлення, кожен повинен діяти без паніки і метушні, у відповідності з отриманими вказівками. Також потрібно сповістити про почуте сусідів, особливо людей похилого віку. Кожен громадянин повинен бути підготовленим до дій при виникненні надзвичайної ситуації або події.
Просимо безпідставно не хвилюватись, зберігати спокій та уникати паніки.