З Різдвм Христовим

Дата: 24.12.2019 15:28

В ніч з 24 на 25 грудня – Різдво Христове зустрічають християни західного обряду.
Першими починають зустрічати свято християни за Григоріанським та Новоюліанським календарями. В ніч з 24 на 25 грудня Різдво Христове приходить у домівки і серця католиків, протестантів, лютеранів та деяких православних конфесій. Це особливе релігійне свято, що наповнює людські серця теплом і милосердям.
Від себе особисто, працівників сільської ради та виконавчого комітету, депутатського корпусу, вітаю Вас з Різдвом Христовим !
У це світле свято хочеться побажати миру і спокою в кожному домі, добра, взаєморозуміння, достатку, любові, щастя, душевної рівноваги, успіхів у всіх починаннях, побільше радості, міцного здоров'я та всіх благ ! Нехай справдяться усі очікування і збудуться найзаповітніші мрії !
Щиро вітаємо зі святом та бажаємо миру усім !
З повагою, сільський голова Руслан НЕСТЕРОВ !