Христос народився ! Славімо Його колядками !

Дата: 08.01.2020 15:54

8 січня за прадавньою українською традицією в стінах Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради лунали колядки. Cпівочий колектив працівників відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту сільської ради, майстерність яких зростає від виступу до виступу, завітали до сільської ради з художньо-театралізованим дійством «Україна колядує !!!».
Цього різдвяного дня для працівників сільської ради та мешканців громади лунали пісні та щирі побажання Божого благословення, добра, миру і всяких гараздів. Заступники сільського голови Павло ДОВГОПОЛ та Ігор ЛІЩУК, секретар сільської ради та виконавчого комітету Андрій ВОЙЦЕХОВСЬКИЙ сердечно подякували колядникам за вітання та створення теплої різдвяної атмосфери.