З Різдвом Христовим!

Дата: 05.01.2020 16:01

Шановні односельці та гості громади !
Від себе особисто та депутатського корпусу, працівників виконавчого апарату Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради, щиро вітаю вас з Різдвом Христовим!
Дозвольте висловити подяку за вашу підтримку, адже вона є підґрунттям і основою успішного розвитку нашої громади, втілення в життя нових проектів та задумів, створення нових робочих місць.
В 2020 році ми будемо працювати для вас, планомірно продовжуючи роботу на благо Слобідсько-Кульчієвецької об’єднаної територіальної громади.
Бажаю вам доброго здоров’я, сімейного благополуччя, невичерпної енергії та натхнення ! Нехай всі ваші мрії здійснюються, плани втілюються в життя !
Вірю, що наступний рік принесе вам багато нових досягнень, перемог та щасливих днів. Бажаю всім натхнення, сил та можливостей для розвитку, добра, злагоди, миру в кожній родині.
Хай вам щастить ! Зі святами !
З повагою, сільський голова Руслан НЕСТЕРОВ.