Забезпечення жителів якісною питною водою – це основа життєдіяльності…

Дата: 23.03.2020 22:37

Сьогодні, 23 березня 2020 року, нагальною проблемою до негайного реагування та вирішення, стала заміна глибинного насосу марки 6-10185 водонапірної башти в селі Устя Слобідсько-Кульчієвецької об’єднаної територіальної громади. Організаційно-ремонтні заходи проводяться під особистим контролем сільського голови Руслана НЕСТЕРОВА.
Активну участь в організації і проведенні ремонтних робіт приймає староста Устянського округу Юрій СИДОРУК та свідомі мешканці. Сільський голова висловлює окрему подяку депутату Хмельницької обласної ради Якову ЦУГЛЕВИЧУ, за надану спонсорську допомогу (залучення до ремонтних роботі - автокрану) та багаторічне сприяння у розвитку Слобідсько-Кульчієвецької об'єднаної територіальної громади, активну громадську позицію.