Безкоштовний підвіз медичних працівників

Дата: 23.03.2020 22:39

На виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 року №215 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211», в аспекті заборони на регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні, усвідомлюючи суспільну відповідальність перед викликами карантинного періоду, на території Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради, організовано безкоштовний підвіз медичних працівників, які проживають в населених пунктах об’єднаної територіальної громади, до місць їх роботи. Підвіз медперсоналу буде здійснюватися двома шкільними автобусами, які готові до роботи згідно всіх санітарно-гігієнічних норм, продезинфіковані.
Сьогодні, 23 березня, за безпосередньою участю сільського голови Руслана НЕСТЕРОВА, старости Устянського старостинського округа Юрія СИДОРУКА, лікара-інфекціоніста, інфекційного відділення Кам’янець-Подільської районної лікарні, районного інфекціоніста Кам’янець-Подільської ЦРЛ, представника в госпітальній раді від Слобідсько-Кульчієвецької ОТГ, члена виконавчого комітету сільської ради Бориса СИРОТИ, відбулися перші рейси у двох напрямках, а саме:
- Велика-Слобідка – Устя – Шутнівці – Тарасівка – Панівці – райлікарня;
- Боришківці – Оленівка – Слобідка-Кульчієвецька – райлікарня.
Наголошуємо, що в умовах карантину, безкоштовним підвозом до міста, забезпечуються виключно медичні працівники.