Повідомлення до проекту рішення Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території    Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради», які вводяться в дію з 01 січня 2021 року

Дата: 31.03.2020 14:55

ПОВІДОМЛЕННЯ

Про оприлюднення проекту рішення Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів», які діятимуть на території    Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради з 01 січня 2021 року

Відповідно до ст.ст. 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб виконавчий комітет Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради повідомляє що проект рішення Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів», які діятимуть на території    Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради з 01 січня 2021 року та  аналіз  регуляторного впливу і звіт про проведення повторного відстеження даного проекту рішення  розміщено на офіційному веб-сайті Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради в мережі Інтернет за адресою: slobkulchiev-gromada.dov.ua та на інформаційних стендах Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради.

Запропоновано зауваження і пропозиції до проекту рішення направляти в письмовій формі для узагальнення та представлення на розгляд чергової сесії сільської ради в термін до 30 квітня  2020 року за адресою: Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район, с. Слобідка-Кульчієвецька, вул. Механізаторів, 45, поштовий індекс 32389.

Секретар виконкому                                                                    А.В. Войцеховский