Флешмоб "Одягни вишиванку"

Дата: 21.05.2020 11:19

Шановні жителі та гості Слобідсько-Кульчієвецької об’єднаної територіальної громади !

21 травня у Україні відзначатиметься ДЕНЬ ВИШИВАНКИ - ДЕНЬ РОДОВОДУ, це завжди було яскравим, життєдайним та улюбленим святом українців.

Сподіваємося, і цього року разом з вами ми зможемо зберегти гарну традицію, відповідальну місію - одягати вишиванки третього четверга травня в знак єдності та підтримки одне одного.

Цього року все буде по-іншому, Слобідсько-Кульчієвецька громада не буде проводити масових заходів, а також дотримуватимемось всіх медичних рекомендацій на період пандемії. Разом з тим вважаємо, що в такий кризовий період особливо потрібні позитивні емоції, натхнення, налаштування на добрі думки. Саме тому, закликаємо одягнути вишиванки за будь-яких умов.

Отже, якщо ви маєте фото в національному українському одязі і шануєте українські традиції, поширте у себе на сторінці в соціальній мережі facebook ці фото з хештегом #Одягни вишиванку та долучіться до флешмобу присвяченого Дню Вишиванки.

Бережімо Україну і себе.Фото без опису