Шануємо національні традиції

Дата: 21.05.2020 15:08

Вишиванка – це особлива національна традиція українців. А саме, відзначення Дня вишиванки – сприяє єдності і культурному відродженню традицій українського народу.

Протягом цього тижня Слобідсько-Кульчієвецька сільська рада організувала флешмоб «Одягни вишиванку» та діліться своїми світлинами у соцмережах.

Українські традиції – одні з найкрасивіших в світі. Одягаємо свої вишиванки і нехай весь світ побачить, яка прекрасна наша Україна і її символи ! Українську вишиванку недарма називають «кодом нації». Раніше вона була оберегом, символом добробуту і щасливої долі. Сьогодні мільйони українців вбираються у вишиванки, демонструючи свою єдність, духовну та національну свідомість.

Зі святом шановні жителі нашої громади, з Днем вишиванки!  Бажаємо, щоб українська вишиванка щодня охороняла Вас, щоб благословляла на щасливе життя !Фото без опису