День Гороїв України

Дата: 23.05.2020 17:37

День Героїв або Свято Героїв — щорічне свято в Україні, встановлене на честь українських вояків — борців за волю України.

В нинішній політичній ситуації це свято – не лише данина пам’яті героям минувшини, а й день шани героїв новітніх, які сьогодні віддають своє життя за незалежність нашої Батьківщини.

День Героїв – це нагода висловити свою щиру вдячність та пошану тим, хто без вагань поклав своє життя до ніг Матері-України.

Пам'ятаймо: лише той народ вартий власної держави, який береже пам'ять про своїх синів і дочок, що віддали життя за свободу Вітчизни.

Тож хай на нашій рідній землі, освяченій кров'ю Героїв, панують мир і злагода. Бажаю добра Вам і Вашим родинам, а нашій державі – процвітання, сили й слави!

З повагою, сільський голова Руслан НЕСТЕРОВ.Фото без опису