Ремонт водонапірної башти в селі Велика Слобідка

Дата: 25.05.2020 14:42

25 травня сільський голова Руслан НЕСТЕРОВ перевірив обcяг та якість виконаних робіт по ремонту водонапірної башти в селі Велика Слобідка. Як зауважив Руслан Олегович ремонтні роботи на даному об’єкті за часів набуття Україною незалежності не проводилися. Отож перед ремонтниками стояла задача провести якісні зварювальні роботи аби усунути значні протікання води, виконати зовнішнє фарбування аби запобігти подальшій корозії та надати об’єкту естетичного вигляду. Результатами роботи ремонтників сільський голова залишився задоволений. Зважаючи на засушливі погодні умови останніх років вирішена ще одна актуальна проблема жителів села Велика Слобідка, щодо забезпечення питною водою.

Сільський голова висловлює особисту подяку начальнику відділу ЖКГ та з питань надзвичайних ситуацій сільської ради Ярославу СЛОВІНСЬКОМУ та свідомим жителям за активну участь у вирішенні проблемних питань села Велика Слобідка.