Ремонт дорожнього покриття в селі Тарасівка

Дата: 28.05.2020 11:24

27 травня сільський голова Руслан НЕСТЕРОВ відвідав село Тарасівку де перевірив хід виконання робіт по ремонту дорожнього покриття провулку Привокзальний та вулиць Привокзальна та Шевченка. Роботи проводяться у рамках виконання програми благоустрою території закладу дошкільної освіти ”Золотий ключик”, який розташований на вулиці Шевченка.

Руслан НЕСТЕРОВ зауважив, що відновлення інфраструктури у кожному з сіл громади є одним із важливих, пріоритетних напрямків його діяльності на посаді сільського голови.

Сільський голова залишився задоволений темпами та якістю виконаних робіт, відмітив злагоджені дії працівників та подякував завідувачу сектору житлово-комунального господарства та з питань надзвичайних ситуацій Ярославу СЛОВІНСЬКОМУ і всім небайдужим громадянам за оперативність та допомогу у вирішенні даного питання.