Робоча поїздка в село Баговиця

Дата: 29.05.2020 11:41

29 травня з робочою поїздкою в селі Баговиця побував сільський голова Руслан НЕСТЕРОВ, де відвідав Баговицький ліцей.

Як повідомила начальник відділу освіти, культури, туризму молоді та спорту Олена СЕНДЗЮК, сільський голова ознайомився з тим, як планується облаштувати шкільне подвір’я з відновленням твердого покриття та частковою заміною бордюрів. Також Руслан Олегович перевірив хід виконання ремонтних робіт шкільного харчоблоку та оглянув класну кімнату майбутніх першокласників, яка облаштовується у рамках Програми «Нова Українська школа».

Для потреб майбутніх «першачків» придбано меблеву стінку, нові захисні жалюзі, а в подальшому планується придбання одномісних парт, стільців, дидактичних матеріалів та комп’ютерної техніки з проектором та екраном, або мультимедійної дошки.

«Попри щільний графік у роботі завжди знаходжу хвилинку, щоб відвідати освітні установи. Адже діти - це наше майбутнє, наша зміна і від умов та якості їх навчання залежить дуже багато» - наголосив Руслан Олегович.