Благоустрій пришкільної території Баговицького ліцею

Дата: 09.06.2020 11:43

5 червня розпочато другий етап робіт з благоустрою шкільного подвір’я Баговицького ліцею. Хід виконання ремонтних робіт проінспектував сільський голова Руслан Нестеров. Як повідомила начальник відділу освіти, культури, туризму молоді та спорту Олена Сендзюк, у відповідності до перспективного плану благоустрою пришкільних територій на 2020 рік, в Баговицькому ліцеї планується відновити тверде покриття та частково замінити бордюри.

Сільський голова висловлює подяку начальнику відділу Олені Сендзюк, директору ліцею Миколі Арсенюку за створення необхідних умов для успішного навчання і комфортного перебування дітей в освітніх закладах громади та депутатам Лідії Шкурак та Галині Мозолюк за активну громадську позицію у вирішенні питань села Баговиця.