Благоустрій та санітарне очищення вулиць…

Дата: 09.06.2020 14:04

З метою поліпшення стану навколишнього природного середовища, забезпечення утримання територій населених пунктів громади у належному санітарному стані та створення умов, сприятливих для життєдіяльності в Слобідсько-Кульчієвецькій об’єднаній територіальній громаді продовжуються роботи з благоустрою та санітарного очищення вулиць. Наразі, 9 червня проводяться роботи з благоустрою вулиці Матросова в селі Мукша Китайгородська.

Загалом, протягом весняно-літнього періоду 2020 року, на території нашої громади вжито ряд заходів, щодо приведення у належний санітарний стан смуг відведення автодоріг загального користування та прилеглих територій.

Як зазначив сільський голова Руслан Нестеров, ми все більше усвідомлюємо, що проблеми благоустрою територій населених пунктів - наші спільні завдання, і тільки об’єднавши зусилля у наведенні ладу навколо та підтримуючи його, ми можемо досягти відчутних результатів у цьому напрямку.