16 червня відзначила свій 90-річний ювілей жителька села Баговиця Гросарчук Фросина Петрівна

Дата: 16.06.2020 14:22

Фросина Петрівна – ветеран праці, «Дитина-війни», весь свій довгий трудовий шлях пройшла в колгоспі «Україна».

Теплими словами іменинницю привітав сільський голова Руслан Нестеров. У вітальному слові Руслан Олегович зазначив: «Щиро вітаю Вас із славним 90-річним ювілеєм. Вклоняюся Вашій життєвій мудрості, багатому досвіду, незламності перед воєнними лихоліттями та труднощами післявоєнної відбудови. Сердечно вдячний за багаторічну самовіддану працю. Радію, що переживши багато бурхливих подій, Ви стали свідком народження незалежної Української держави і сьогодні зустрічаєте свій ювілей у колі близьких Вам людей. Бажаю міцного здоров’я, щастя, радості й благополуччя».

Руслан Олегович вручив ювілярці Подяку та цінний подарунок.