Нарада з керівниками закладів освіти

Дата: 18.06.2020 15:20

У Слобідсько-Кульчієвецькій громаді відбулася нарада з керівниками закладів загальної середньої та дошкільної освіти.

У нараді взяли участь заступник сільського голови Павло Довгопол та начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Олена Сендзюк.

Звертаючись до учасників наради, Павло Довгопол акцентував увагу на організації управлінського процесу у період формування галузі, створення необхідних умов для продовження входження шкіл у формат Нової української школи, посилення відповідальності керівників за життя та безпеку усіх учасників освітнього процесу.

Олена Сергіївна звернула увагу присутніх на закінчення навчального року, проведення ЗНО, підготовку закладів до нового 2020-2021 навчального року.