День архітектури України

Дата: 01.07.2020 12:08

Шановні архітектори, прийміть щирі вітання з Вашим професійним святом - днем архітектури України. Це свято творчої професії, покликаної слугувати законам гармонії. Від таланту і професіоналізму архітекторів залежить комфорт і зручність проживання громадян. Ваша сумлінна праця, перспективне і творче бачення розвитку нашої громади щодо формування повноцінного життєвого середовища з одночасним забезпеченням охорони навколишнього природного середовища, раціонального природокористування здобули належну повагу жителів громади.

Бажаю й надалі реалізовувати інтереси розвитку нашої громади, забезпечувати містобудівну діяльність на високому рівні, пишатися нашими спільними досягненнями.

Бажаю Вам невичерпного натхнення, нових, сміливих проектів, успіхів у реалізації всього задуманого та плідної творчої праці.

З повагою,

сільський голова Руслан НЕСТЕРОВ.