Готуємось до нового навчального року
Одним із провідних завдань Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради – є і залишається модернізація, оновлення, приведення матеріально-технічної бази освітніх закладів до сучасних вимог та державних стандартів.
7 липня сільський голова Руслан Нестеров разом з начальником відділу Оленою Сендзюк, директором Баговицького ліцею Миколою Арсенюком, директором закладу дошкільної освіти «Колобок» Олександрою Словінською перевірили хід проведення поточних ремонтів у приміщеннях освітніх закладів села Баговиця. З метою створення належних умов для здобуття якісної освіти, створення комфортних та безпечних умов перебування в освітніх закладах оновлено дизайн та оформлення ігрових і навчальних класів, проведено ремонти харчоблоків.
Сільська рада, депутатський корпус, батьківські колективи активно співпрацюють вирішуючи актуальні питання освітньої галузі громади, адже лише спільними зусиллями можна досягти позитивних змін. Тому хочемо подякувати начальнику відділу Олені Сендзюк, директорам Миколі Арсенюку та Олександрі Словінській, депутатам села Баговиця Галині Мозолюк, Лідії Шкурак та батьківському колективу за плідну співпрацю та підтримку.