Оновлення освітньо-виховного середовища закладу дошкільної освіти "Золотий ключик" села Тарасівка

Дата: 08.07.2020 11:53

Серед проєктів оновлення освітньо-виховного середовища, які реалізовуються цьогоріч в освітній галузі Слобідсько-Кульчієвецької об’єднаної територіальної громади, заслуговує на увагу та апробацію інноваційний проект оформлення ігрових та спальних кімнат ЗДО «Золотий ключик» села Тарасівка. Інновація полягає у художньому розписі стін в стилі «Стіни, які говорять».

8 липня сільський голова Руслан Нестеров, начальник відділу Олена Сендзюк, директор ЗДО Неля Марьяніна перевірили хід виконання робіт, оцінили тематику, зміст художніх сюжетів та доцільність оновлення інтер’єру у такому стилі. За підсумками робочої поїздки прийняте рішення про впровадження інноваційної технології на базі інших закладів дошкільної освіти громади.

Сільський голова подякував начальнику відділу Олені Сендзюк, директору Нелі Марьяніній за ініціативу у впровадженні інноваційних технологій, а батьківському колективу за активну співпрацю у створенні комфортних умов для перебування дошкільнят в освітньому закладі.