Роботи з благоустрою вулиці Гастелло село Мукша Китайгородська

Дата: 15.07.2020 15:14

На виконання колективного звернення жителів села Мукша Китайгородська, щодо благоустрою вулиці Гастелло та з метою убезпечення жителів від можливого підтоплення, 15 липня за дорученням сільського голови Руслана Нестерова, комунальними службами сільської ради проводяться роботи по розчищенню узбіч, ліквідації чагарників, чистки зливової каналізації.

Сільський голова висловлює подяку завідувачу сектору житлово-комунального господарства та з питань надзвичайних ситуацій Ярославу Словінському за оперативність у реагуванні та організацію робіт з благоустрою територій населених пунктів громади, депутату Олегу Ромарнюку і всім небайдужим громадянам за співпрацю та допомогу у вирішенні актуальних питань благоустрою села Мукша Китайгородська.